Telefon kontaktowy: 508-012-031

Adres firmy

Agencja Msweb
ul. Nowy Świat 41/15
00-042 Warszawa

Phone: 508-012-031
www.agencja-msweb.pl
Email: kontakt@agencja-msweb.pl

Mapka dojazdu

Reklamy Adwords Warszawa

Adwords w wyszukiwarkach Sieć wyszukiwania. Sieć wyszukiwania Google to grupa witryn związanych z wyszukiwaniem, w których mogą wyświetlać się Twoje reklamy Adwords. Należą do nich witryny wyszukiwania Google oraz „partnerów wyszukiwania”. Reklamy są dopasowywane do wyników wyszukiwania na podstawie słów lub wyrażeń wyszukiwanych przez użytkownika. Sieć wyszukiwania wchodzi w skład Sieci Google.

Adwords w sieci reklamowej Sieć reklamowa. Sieć reklamowa to ponad milion witryn, filmów i aplikacji, w których możesz wyświetlać swoje reklamy. Reklamy są automatycznie dopasowywane do witryn i innych miejsc docelowych, jeśli treść tych witryn jest związana ze słowami kluczowymi przypisanymi do reklam. Możesz też kierować reklamy na określone witryny, strony o konkretnej tematyce, wybrane grupy demograficzne i inne cele.

Remarketing Remarketing. Funkcja pozwalająca dotrzeć do osób, które wcześniej odwiedziły Twoją witrynę. Reklama Adwords może być wyświetlana takim klientom, kiedy odwiedzają oni inne witryny w sieci reklamowej Google. Remarketing to funkcja reklam opartych na zainteresowaniach, ułatwiająca dotarcie z właściwym komunikatem do zainteresowanych osób.

KONTAKT Z NAMI